Amacımız:

Sivasın Enleri şehrimize değer katanların ve başarılı bulunanların ödüllendirileceği ayrıca başta gençlerimiz olmak üzere tüm hemşehrilerimizi şehrimizle ilgili tanıtım kültür ve hizmet alanlarına teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilecek bir organizasyondur.

Misyonumuz:

Sivasın Enleri master planlı karma bir proje olduğundan yatırım ve ar-ge çalışması yapanların en iyiler olarak lanse edilmesi ile uluslararası boyutta ilerlemelerine katkı sağlayacaktır. Organizasyon bu noktada da dikkatleri üzerine çekerek şehrimize prestijli bir bakış açısı kazandıracaktır.

Vizyonumuz:

Sivas Enleri gerek nüfus sayısı gerek prestij bakımndan, büyüklüğüne uygun değerlendirme ve derecelendirme mekanizması olan Sivas'lılara ve Sivas sevdalılarına önemli değer katıp pozitif yönde hareketlilik getirecektir.                                               Bu organizasyonun geleneksel hale getirilerek her alanda motivasyon kaynağı olacağına inanıyor, birbirimize olan saygının, sevginin ve güvenin artacağı sosyal sorumluluk projesi olmayı hedefliyoruz.